Získávání kontaktů on-line

Trpělivost
10.6.2015
Info produkty
23.6.2015

JAK ZÍSKAT KONTAKTY ?

Pokud máte skvělou nabídku nebo produkt, přichází na řadu tato otázka: Jak získat kontakty a zákazníky ?

Jednou z variant je získávání kontaktů on-line.

A proč zrovna takto ?

kontakty

Pokud máte správný produkt a nástroje, je to jedna z nejrychlejších a nejlevnějších variant.

Využijte webu jako nástroje k získávání kontaktů a profitujte tak v mnoha ohledech. Začněte chatováním na fórech a komentováním na blozích. Tím získáte e-maily nebo jiný typ elektronické konverzace, později možná hlasové rozhovory prostřednictvím Skype a nakonec možná dojde na setkání u kávy tváří v tvář, pokud jste s onou osobou ve stejném městě.

Při získávání kontaktů on-line buďte opatrní, aby se Vás druzí nesnažili využít. Mějte se na pozoru před každým, kdo ihned začne mluvit o podnikání nebo Vám začne nabízet speciální slevy nebo nabídky, protože těmto jedincům pravděpodobně jde jen o to, jak na Vás vydělat. Hledejte upřímné jednotlivce, se kterými sdílíte stejné zájmy, a kteří se zajímají především o Vás a až pak o Vaše podnikání.

 

Mnohem více získáte z nového přátelství, než z dalšího prodeje.

Jakmile se dostanete do styku s dalšími podnikateli, nezačínejte mluvit o podnikání a nesnažte se uskutečnit obchod. Obchodní transakce přijdou ve vhodný čas, nejdříve se spřátelte. Stejně tak jako je důležité navázat důvěru s klienty a zákazníky, je nutné učinit totéži s Vašimi on-line kontakty. Nabídněte bezplatné poradenství, buďte originální a upřímní, a především lidští.

Mnohem více získáte z nového přátelství, než z dalšího prodeje. Je pravděpodobné, že Vám nový kamarád přihraje obchod tím, že na Vás v budoucnu odkáže zákazníky. Je mnohem přirozenější doporučit Vás někomu v podnikání, když ona osoba ví, jak dobrý člověk jste a nemá problém doporučit Váš produkt nebo službu ostatním.

Nesrovnávejte se

Jakmile získáte pěknou síť přátel a lidí, kteří žijí podobný životní styl tomu Vašemu, musíte zabránit jednomu z největších lidských hříchů: závisti. Jako člověk si prostě nemůžete pomoci a srovnáváte se s ostatními, což je naprosto přirozené. Přátelé ve Vaší síti, kteří také řídí své podniky, jsou velkým zdrojem rad a informací, ale rovněž představují i jedno z nejlepších měřítek podle kterých se dá srovnávat. Pokud nebudete opatrní, může to mít namísto důležitého pozitivního vlivu na Vaši morálku negativní vliv.

A co ty nástroje ?

Záleží samozřejmě co a jak děláte, ale většina z vás uvítá, nebo spíše se neobejde bez profesionálního software na email marketing.

A my takový máme. Původně jsme ho vytvořili pro své potřeby, dnes ho nabízíme i klientům.

A pokud ho ještě nevyužíváte, měli byste začít. Skvělá zpráva je, že pokud jste malá firma, nebo podnikatel,

můžete tyto profesionální nástroje využívat zdarma. Zde ho získáte

Pokud se tedy přihlásíte, kromě skvělého systému vám dáme také videonávody a další články

z této oblasti.

  • jak psát správné emaily
  • jak zjistit, kdo čte vaše emaily
  • s kým dále pracovat …

Chci tento profesionální nástroj

 

Pokud se ti obsah líbil , sdílej prosím...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Vyber způsob přidání komentáře :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...