Novinky – každý Čech zaplatí 10 000 měsíčně na daních

Novinky- kdo si půjčuje miliardy ?
17.4.2014
Aliquam ultricies pretium
28.4.2014

Každý Čech letos zaplatí měsíčně na daních přes 10 tisíc korun

tisice

Každý občan České republiky státu letos měsíčně odvede na daních přes 10 tisíc korun. Nejvíce z toho putuje na sociální pojištění. I to se například mohou lidé dozvědět z brožurky, kterou vydalo ministerstvo financí, aby lidem vysvětlilo, jak vlastně funguje státní rozpočet.

Na dani z přidané hodnoty každý občan podle předpokladů rozpočtu zaplatí letos měsíčně 2323 korun, na spotřební dani 1152 korun a na dani z příjmu fyzických osob 1128 korun. Na sociálním pojištění lidé odvedou 4312 korun.

 

Podnikatelský plán pro rok 2015  : 100 miliard mínus ( a to se vyplatí)

Stát plánuje rozpočet na příští rok. Vy , kteří podnikáte, představte si, že si na příští rok naplánujete milionové ztráty. Pak se poplácáte po zádech a dáde si statisicové platy a další odměny…

 

Češi přestali šetřit

Dluh českých domácností u bank a finančních institucí v únoru vzrostl. Od konce ledna se zvýšil o 773 milionů na 1,206 bilionu korun. Také meziročně byla únorová zadluženost vyšší, a to o 45,6 miliardy

 

Digitální peněženky snižují výnosy bank

Pokud banky nezareagují na svižný nástup nových digitálních technologií, mohou do roku 2020 přijít až o 30 procent svých výnosů. Tvrdí to studie Everyday Bank poradenské společnosti Accenture, podle níž jsou příkladem takového trendu úspěchy digitálních peněženek jako Google Wallet, Alipay či Square. Významní maloobchodní hráči se díky těmto platebním aplikacím významně přesouvají na doposud bankovní území a představují v tomto segmentu tvrdou a progresívní konkurenci. Ve světě info marketingu používáme převážně Paypal a Skrill.

 

Facebook chce zpřístupnit svou službu všem

Facebook staví vlastní armádu dronů, satelitů a solárně poháněných letadel. Proč? „Abychom zpřístupnili internet i v těch nejodlehlejších částech světa,“ uvedl zakladatel největší sociální sítě současnosti Mark Zuckerberg.

Pokud se ti obsah líbil , sdílej prosím...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Vyber způsob přidání komentáře :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...