Novinky – Čína sesadí USA

Donec tempus urna risus
4.5.2014
Aenean gravida vitae consequat lorem fermentum rutrum nunc id risus
5.5.2014
seznam

Čína pravděpodobně již v letošním roce vystřídá Spojené státy na pozici největší ekonomiky světa. Tvrdí to alespoň list Financial Times (FT) s odkazem na data o paritě kupní síly. USA jsou největší ekonomikou světa od roku 1872, kdy předstihly Británii.

Osobní odběr zboží je český fenomén. Internetové obchody stále rozšiřují počet svých kamenných poboček. A nejde již jen o výdejny zboží, ale o plnohodnotné prodejny. Vlastní kamenný obchod má podle srovnávače Heureka.cz již 6600 e-shopů z celkových 37 tisíc. V tuzemsku se tak, na rozdíl od západní Evropy, rozvíjí hybridní model mezi klasickým retailovým a webovým obchodem.

Růst Seznamu zpomaluje ?Růst Seznamu v loňském roce opět o něco zpomalil, firma je však i nadále ve výborné kondici a poohlíží se po obchodních příležitostech v zahraničí. Největší tuzemská internetová firma zároveň míchá s rolemi na nejvyšších vedoucích postech. Tržby Seznamu v roce 2013 vyrostly o 2,7 procenta na 2,909 miliardy korun. Tempo jejich růstu tak zpomaluje. V předešlém roce tento ukazatel rostl o šest procent, rok předtím o 19 procent. Zástupci společnosti už delší dobu upozorňují na to, že možností k expanzi na tuzemském trhu už zdaleka není tolik. Zvlášť pro Seznam, který ovládá značnou část zdejšího internetového reklamního rozpočtu.

Jak snadno přijít o peníze ? Prostřednictvím rafinovaných fíglů podvodníků můžete velmi lehce přijít o peníze.  Podvodníci číhají v nejrůznějších oblastech. Existují však některé odvětví, kde je pravděpodobnost výskytu nepoctivců, kteří si brousí zuby na vaši peněženku, větší.

1/ Pozor na předváděcí akce

2/ Pochybné inzeráty na práci z domova

3/ Rychlé zbohatnutí přes telefon

Pokud se ti obsah líbil , sdílej prosím...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Vyber způsob přidání komentáře :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...